Szanowni Państwo

Cieszymy się, bo liczba partnerów zaczyna się powiększać. Z przyjemnością informujemy, że partnerem Ultraroztocza został portal easymove.com.pl

Portal easymove.com.pl powstał z myślą o sportowych maniakach jak i tych dopiero zaczynających swoja sportowa przygodę. Dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas na rożnego rodzaju zawodach i treningach, a nie maja czterech kółek żeby dotrzeć do celu.

To serwis dla tych, którzy zamiast siedzieć na kanapie wola sportowe wyzwania.

Nie raz jechałeś sam na zawody przez pół kraju i nie miałeś się do kogo odezwać? A może korzystając z komunikacji zbiorowej straciłeś cały dzień na przesiadki? Dzięki portalowi easymove.com.pl może a raczej MUSI się to zmienić :)

Sposób działania jest bardzo prosty. Osoba oferująca lub poszukująca transportu w zakładce „EASY MOVE” dodaje taką informację w kalendarzu imprez sportowych. Dzięki temu zmotoryzowani, którzy mają wolne miejsca oferują możliwość przejazdu wpisując informacje do danych zawodów. Natomiast osoby, które poszukują transportu zgłaszają ten fakt na stronie portalu. Kolejny krok to już tylko wspólna podróż w miłej atmosferze!

W przypadku braku interesującej imprezy sportowej każdy użytkownik ma możliwość jej dodania do naszej bazy danych.

Portal easymove.com.pl to nie tylko platforma wymiany informacji na temat dojazdów na zawody sportowe. Znajdziecie tu również dużą bazę różnego rodzaju imprez sportowych. Po wyczerpującym dniu dobrze jest przespać się w przytulnym miejscu, znajdziecie u nas informację o miejscach noclegowych, możecie sami dodawać miejsca polecane miejsca na odpoczynek.