VITAGENUM

 w dzisiejszych dynamicznych czasach należy podążać z duchem przemian i innowayjności i wykorzystywać najnowsze zdobycze nauki do poprawiania siebie, swoich treningów, możliwości, granic i czego tam jeszcze dusza zapragnie! Do tej pory zabawa z genetyką zarezerowana była dla zawodowców! z chwilą pojawienia się Vitagenum każdy z nas może się dowiedzieć wszystkiego tego co mówią o nas nasze geny: do czego mamy predyspozycje, jak trenować i jak się żywić!!! A to są istotne sprawy!!!

Lepsze życie dzięki badaniom DNA.

Zespół Vitagenum to naukowcy wyspecjalizowani w nutrigenomice, nutrigenetyce, genetyce, dietetyce i żywieniu człowieka. Dzięki temu połączeniu tworzymy spersonalizowany pakiet informacji na temat Twojego organizmu.

Oprócz popularyzowania wiedzy na temat genetyki, ważne jest dla nas kształtowanie w społeczeństwie świadomości o istocie informacji zawartych w ludzkich genach dla prowadzenia zdrowego trybu życia. O naszym doświadczeniu świadczą setki sekwencji DNA opublikowanych w międzynarodowej bazie danych NCBI GenBank. Codziennie pomagamy ludziom w zrozumieniu mechanizmów kierujących działaniem ich organizmu. Odkrywamy tajemnice, obalamy mity, podpowiadamy jak w kilku prostych krokach zmienić swoje życie.

Zostań Genoświadomym

Zbilansowana dieta i aktywność fizyczna to podstawy zdrowego trybu życia. Kwestia ich odpowiedniego doboru w dużej mierze zależy od naturalnych uwarunkowań naszego organizmu.

Poznaj swoje naturalne predyspozycje żywieniowe i treningowe - masz je w genach!

Badanie genetyczne może wykonać każdy – niezależnie od wieku czy stanu zdrowia. Twoje geny się nie zmieniają, więc im wcześniej wykonasz taki test, tym szybciej możesz korzystać z informacji o samym sobie i wypracować pozytywne nawyki.

W naszej ofercie znajdziesz takie badania, jak:

FIT ON, FIT ONA – dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia

NIETOLERANCJE – gdy źle się czujesz po spożyciu niektórych pokarmów

OTYŁOŚĆ – dla tych, którzy mają powracający problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi

Bezpieczeństwo, dyskrecja i zero bólu

  • Pobranie materiału trwa 3 minuty – to wymaz z policzka. Bez igieł.

  • Jest łatwe i bezbolesne, a przede wszystkim bezpieczne.

 

                           www.vitageum.pl